Shopping cart

Oferta

Odzież robocza i ochronna

Sort by

Zobacz
W skład naszej oferty wchodzi odzież ostrzegawcza, która poprawia widoczność pracowników np. na drodze. Taka odzież zwiększa bezpieczeństwo robotników. Posiadamy spodnie i bluzy ze specjalnymi wzmocnieniami w miejscach szczególnie narażonych na przetarcia. Ten rodzaj odzieży roboczej charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością oraz wytrzymałością. Część naszej oferty stanowi odzież ochronna przeznaczona dla pracowników narażonych na wyładowania elektrostatyczne ESD. Dostępne produkty pomagają odprowadzić i wyrównać ładunki elektrostatyczne, co zapobiega uszkodzeniu sprzętu elektronicznego. Oferujemy także uniwersalne koszulki i koszule w różnych kolorach, które przydadzą się w każdej branży. W naszym sklepie można zaopatrzyć się w bardzo wygodne jednorazowe ubrania ochronne, które są przydatne dla pracowników laboratoriów oraz wszelkich firm, gdzie sterylne warunki są szczególnie istotne. Nasza oferta jest także skierowana do sektorów, w których robotnicy są narażeni na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak zimno, silny wiatr i deszcz. Posiadamy odzież ochronną przeciwdeszczową, bezrękawniki, ocieplane bluzy, kurtki, polary oraz softshelle. W sklepie znajdują się także czapki oraz spodnie zwykłe i na szelkach. Nasza odzież ochronna i robocza to także fartuchy kucharskie, laboratoryjne i skórzane. Mają zastosowanie w bardzo wielu branżach i skutecznie zabezpieczają pracowników przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniami ciała. Kombinezony dostępne w naszym sklepie to rodzaj odzieży ochronnej przeznaczony szczególnie dla malarzy, budowlańców, pracowników przemysłu farmaceutycznego i elektronicznego. Pracownik ubrany od stóp do głów nie jest narażony na zabrudzenia odzieży i ciała szkodliwymi farbami i innymi substancjami.

Odzież ochronna – przeznaczenie

Zaleca się zakładanie tego typu odzieży wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność dodatkowej ochrony zdrowia podczas pracy zatrudnionego. Odzież ochronna to specjalistyczne ubrania, które powinny być wytrzymałe i zabezpieczać ciało pracownika przed urazami powstałymi na skutek bardzo wysokiej lub bardzo niskiej temperatury, substancji chemicznych, hałasu, zjawisk atmosferycznych oraz substancji żrących.

Odzież robocza – zastosowanie

Jest to rodzaj odzieży zakładany przez pracowników w celu ochrony przed zabrudzeniem lub zniszczeniem własnych ubrań oraz ochrony skóry i ciała. Odzież robocza jest używana wszędzie, gdzie wymagane jest zachowanie sterylnych warunków, na przykład w ośrodkach medycznych lub w zakładach gastronomicznych. Odzież robocza nie chroni pracownika przed czynnikami, które mogą niekorzystnie wpłynąć na jego zdrowie. Logo na odzieży roboczej może czynić z niej formę reklamy dla firmy oraz identyfikację w miejscu pracy.

Odzież robocza i ochronna – czym powinna się charakteryzować?

Odzież ochronna i robocza powinna być wytrzymała, funkcjonalna i wykonana z wysokiej jakości materiałów. Ważne jest, aby taka odzież nie krępowała ruchów i nie utrudniała pracy robotników na konkretnych stanowiskach. Każdy rodzaj odzieży roboczej będzie inny. W niektórych branżach najważniejsza jest ochrona przed temperaturą, a w innych zabezpieczenie przed szkodliwymi substancjami. Tak więc odzież robocza i ochronna powinna być przede wszystkim dopasowana do rodzaju czynności wykonywanych podczas pracy oraz stopnia narażenia na szkodliwe związki. Pracownicy docenią odzież, która poza swoimi podstawowymi funkcjami posiada również kieszenie, które podnoszą jej praktyczność. Warto wybierać taką odzież ochronną i roboczą, która w optymalny sposób ochrania ciało. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.