Bluzy robocze

Bluzy robocze – producent MD BHP

W ofercie odzieży BHP przygotowaliśmy bluzy robocze. Jako bezpośredni producent możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonania. Starannie dobrane tkaniny i nici, mocne szwy oraz solidne rygle zapewniają wysoką trwałość, a dodatkowe kieszenie, klapy czy doły wykończone po bokach taśmą podnoszą funkcjonalność oferowanej odzieży. Polecamy bluzy robocze dostosowane do pracy wewnątrz budynków oraz na zewnątrz. Wśród nich dostępne są ubrania dedykowane na lato i zimę. Bogate wzornictwo i kolorystyka oraz szeroki wybór rozmiarów pozwala dobrać odzież roboczą idealnie dopasowaną do potrzeb w konkretnym przedsiębiorstwie.

W większości gałęzi przemysłu istnieją różne niebezpieczeństwa, na które narażeni są pracownicy. Dlatego ich niezbędnym wyposażeniem powinna być właściwie dopasowana odzież ochronna, która nie tylko zapewni właściwy poziom komfortu, ale również bezpieczeństwa. Jednym z elementów ubioru odpowiednio zabezpieczonego pracownika powinna być bluza robocza spełniająca określone normy dla wykonywania poszczególnych rodzajów prac.

Wyświetlanie 1–20 z 49 wyników

Bluza robocza – na co zwrócić uwagę, dokonując zakupu?

Bluza robocza powinna być wykonana z materiałów, które trwale i skutecznie zabezpieczą pracownika przed zagrożeniami obecnymi na jego stanowisku pracy. Na rynku dostępnych jest mnóstwo produktów określanych mianem odzieży roboczej i ochronnej, jednak odpowiednia bluza robocza powinna być opatrzona odpowiednimi normami i atestami, świadczącymi o właściwym przystosowaniu produktów do specyficznych warunków.

Nie mniej ważna jest jakość i dokładność wykonania elementów odzieży. Wszystkie obszycia powinny być dokładne i staranne, a z danego produktu nie powinny odstawać żadne elementy. Bardzo ważna jest również jakość materiałów. Muszą być one trwałe i odporne nie tylko na szkodliwe czynniki, ale też odbarwienia, wytarcia i uszkodzenia mechaniczne. Bluza robocza powinna być też dopasowana do danego pracownika. Zbyt mały rozmiar nie zapewni dostatecznej ochrony i będzie krępować ruchy. Za duży produkt będzie natomiast niewygodny podczas pracy i przeszkodzi w wykonywaniu poszczególnych zadań.

Każda bluza robocza dostępna w naszej ofercie to precyzja wykonania, zastosowanie praktycznych rozwiązań i materiałów najwyższej jakości. Potwierdza to ponad 250 000 wyprodukowanych produktów i ogromne grono zadowolonych i powracających Klientów.

Bluzy robocze dostępne w naszej ofercie

W sprzedaży dostępne są produkty, które spełniają wymogi dla większości branż. To bluza robocza kwasoochronna, spawalnicza, chroniąca przed porażeniami prądem, antyelektrostatyczna, wodo- i olejoodporna, a także fartuchy przeznaczenia specjalistycznego i różnego rodzaju kurtki.

Wszystkie oferowane modele odzieży dostępne są w pełnej gamie rozmiarów i różnej kolorystyce. To produkty przeznaczone zarówno do pracy zimą, jak i latem, w wersjach z kapturem lub bez. Dostępna jest także bluza robocza odblaskowa w kolorze żółtym i pomarańczowym. To modele wkładane, zapinane na zamek czy guziki. Wszystkie oferowane produkty wykonane są przez nas z materiałów, nici oraz innych akcesoriów pochodzących od renomowanych dostawców. To surowce niezbędne do produkcji odzieży specjalnego przeznaczenia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych modeli bluz roboczych. W sprzedaży posiadamy również całe zestawy odzieży ochronnej i roboczej, artykuły BHP oraz spodnie i inne elementy pasujące fasonem, kolorystyką i właściwościami do oferowanych bluz roboczych. Chętnie odpowiemy też wyczerpująco na wszystkie Państwa pytania i doradzimy w wyborze najodpowiedniejszych produktów, które nie tylko świetnie zabezpieczą pracowników, ale będą też komfortowe w użytkowaniu i posłużą przez długi czas w doskonałym stanie.