Shopping cart

Oferta

Odzież ochronna

Sort by

Zobacz
W asortymencie sklepu MD BHP posiadamy kilka rodzajów odzieży ochronnej. ESD to nazwa ubrań, które skutecznie zabezpieczają sprzęt elektroniczny oraz pracowników w środowisku zagrożenia elektrycznością statyczną. Modele o właściwościach kwasoodpornych chronią ciało przed kontaktem z chemikaliami w laboratoriach. Kategorię ubrań przeznaczonych dla spawaczy tworzą natomiast produkty zabezpieczające użytkownika przed rozpryskami stopionego metalu oraz krótkotrwałym kontaktem z płomieniem. Oferta obejmuje kurtki, bezrękawniki, spodnie oraz całe kombinezony ochraniające ciała pracowników. Wiele modeli naszych ubrań posiada kilka właściwości jednocześnie, co pozwala na ich szerokie zastosowanie.

Odzież ochronna certyfikowana – czym się wyróżnia?

Odzież ochronna certyfikowana MD BHP jest ceniona nie tylko ze względu na swoje właściwości, ale także wielofunkcyjność. Ubrania zostały skrojone i uszyte w taki sposób, aby nie krępować ciała i zapewnić maksymalną swobodę ruchów. Praca w odzieży ochronnej MD BHP jest bardzo komfortowa, a specjalne nici oraz materiały wysokiej jakości użyte do jej uszycia dają gwarancję wytrzymałości i niezawodności. Jest ona odporna również na przetarcia oraz rozdarcia. Nasze ubrania mogą być używane w wielu sektorach przemysłu, w których istnieje ryzyko utraty zdrowia lub życia z powodu występujących szkodliwych czynników. Produkujemy je zgodnie z obowiązującymi wymogami BHP, więc decydując się na ich zakup, mają Państwo pewność, że na 100% spełnią swoje funkcje.

Odzież ochronna certyfikowana – dla kogo?

Branże, w których szczególnie przydaje się odzież ochronna certyfikowana to między innymi chemiczna, spawalnicza, spożywcza czy paliwowa. Ten typ odzieży ma za zadanie zwiększyć bezpieczeństwo pracowników i wpłynąć na swobodę ruchów podczas wykonywania powierzonych zadań. Ogromną zaletą ubrań ochronnych MD BHP są obszerne kieszenie z przodu, z tyłu i po bokach, które wpływają na ich funkcjonalność. Jest to cecha bardzo ważna wśród mechaników, hydraulików, monterów instalacji i osób pracujących z wieloma różnymi narzędziami. Ubrania ochronne dostępne w naszej ofercie są także wyposażone w odblaskowe pasy na rękawach i nogawkach, więc można ich używać również w nocy, np. podczas malowania oznakowania poziomego lub montażu znaków pionowych. Sprawdzą się także dla osób pracujących na budowie, dzięki wielu możliwościom konfiguracji poszczególnych elementów garderoby dopasowując je do panujących warunków pogodowych.

Odzież ochronna MD BHP

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą odzieży ochronnej MD BHP. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z jakości wykonania naszych ubrań oraz ich właściwości potwierdzonych stosownymi certyfikatami. Szczegółowe informacje na temat każdego z elementów garderoby umieściliśmy na karcie produktu. Dowiedzą się Państwo z niej, jakie normy spełnia dany typ odzieży, przed czym chroni i gdzie go można stosować. Umieściliśmy tam również tabelę rozmiarową oraz informacje dotyczące realizacji zlecenia.

W razie problemów z doborem odpowiednich ubrań roboczych zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z chęcią pomogą Państwu znaleźć zestaw idealny, który sprawdzi się w określonym środowisku pracy. Świadcząc usługi doradcze, mamy pewność, że wybiorą Państwo najlepsze możliwe rozwiązanie, co przełoży się na zadowolenie z zakupu. Oferta MD BHP skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. W przypadku zamówień specjalnych, o nietypowych parametrach techniczno-użytkowych prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod numerem telefonu: 14 657 14 50.