Shopping cart

Oferta

Odzież ochronna certyfikowana – oferta MD BHP

Sort by

Zobacz
Asortyment sklepu MD BHP tworzy kilka kategorii odzieży ochronnej. ESD to rodzaj ubrań, które skutecznie zabezpieczają sprzęt elektroniczny oraz pracowników w środowisku zagrożenia elektrycznością statyczną. Modele o właściwościach kwasoodpornych zabezpieczają ciało przed rozpryskującymi chemikaliami w miejscu pracy. Do wyboru są kurtki, spodnie lub całe kombinezony zabezpieczające ciała pracowników. Kategorię ubrań przeznaczonych dla spawaczy tworzą produkty chroniące użytkownika przed rozpryskami stopionego metalu. Dodatkowo kurtki, spodnie oraz bezrękawniki tego rodzaju skutecznie zabezpieczają przed krótkotrwałym kontaktem z płomieniem. Wiele modeli odzieży ochronnej posiada kilka właściwości jednocześnie, co pozwala na ich szerokie zastosowanie.

Odzież ochronna certyfikowana – czym się wyróżnia?

Odzież certyfikowana MD BHP jest ceniona nie tylko ze względu na swoje właściwości. Przede wszystkim ubrania zostały skrojone i uszyte w taki sposób, że nie krępują ruchów. Praca w odzieży ochronnej MD BHP jest bardzo komfortowa. Specjalne nici i materiały wysokiej jakości są gwarancją wytrzymałości odzieży. Jest odporna na przetarcia oraz rozdarcia. Ubrania mogą być używane w wielu sektorach przemysłu, w których istnieje ryzyko utraty zdrowia lub życia z powodu występujących szkodliwych czynników. Ubrania ochronne są tworzone zgodnie z obowiązującymi certyfikatami.

Odzież ochronna certyfikowana – dla kogo?

Branże, w których szczególnie przydaje się odzież ochronna certyfikowana to między innymi chemiczna, spawalnicza, spożywcza, reklamowa, monterska, budowlana oraz paliwowa. Wszędzie tam, gdzie istnieją czynniki zagrażające zdrowiu lub życiu pracowników, przydaje się dodatkowa ochrona. Odzież certyfikowana zwiększa bezpieczeństwo i komfort pracy zatrudnionych. Ogromną zaletą ubrań ochronnych MD BHP są kieszenie w odpowiednich miejscach, które zwiększają ich funkcjonalność. Warto zapoznać się z ofertą. Jeśli posiadają Państwo dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu.