Darmowa dostawa od 700zł !

Produkcja własna

Przepisy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy dokładnie określają rodzaj odzieży roboczej, jakiej należy używać na danym stanowisku. Jeśli poszukują Państwo profesjonalnych, certyfikowanych ubrań ochronnych, idealnie dopasowanych do wykonywanych w Waszej firmie zadań – zapraszamy do sklepu internetowego MD-BHP.

Jako producent odzieży roboczej, ochronnej oraz reklamowej możemy uszyć każdy wzór ubrania w dowolnym rozmiarze, zgodnie ze szczegółowymi wskazówkami klienta. Oferujemy między innymi bezrękawniki, bluzy, fartuchy, spodnie, kombinezony, koszule i polary dostosowane do potrzeb różnych branż usługowych i przemysłowych. Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością, wytrzymałością oraz idealnym spełnianiem specjalistycznych wymagań, w celu ochrony zdrowia i życia ludzkiego oraz zapewnienia pełnego komfortu pracy.

Certyfikowane ubrania spawalnicze

Produkujemy odzież roboczą do zadań specjalnych, na przykład certyfikowane okrycia dla spawaczy. Oferujemy ubrania trudnopalne, antyelektrostatyczne i kwasoochronne, przystosowane do pracy w trudnym, agresywnym środowisku, gdzie występuje duże narażenie na oddziaływanie szkodliwych substancji. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorstw, w których konieczne jest stosowanie ochronnej odzieży roboczej, zwłaszcza dużych zakładów przemysłowych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, towar wysyłamy firmami kurierskimi do różnych krajów Europy.

Kupując odzież spawalniczą i inne okrycia specjalistyczne bezpośrednio od producenta, zyskują Państwo pewność, że wyroby zostaną wykonane zgodnie z Waszym zamówieniem, przystosowane do specyficznych wymogów danej pracy. Znika całkowicie problem z rozmiarami – uszyjemy ubrania każdej wielkości, z każdym rodzajem ocieplenia i zabezpieczenia przez czynnikami atmosferycznymi, substancjami chemicznymi czy uszkodzeniami mechanicznymi.

Zapraszamy do kontaktu z producentem, firmą MD-BHP – dostarczamy niezawodne tekstylia robocze, szyte na zamówienie. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji.