Darmowa dostawa od 700zł !

Antyelektrostatyczna

Oferujemy specjalistyczne ubrania robocze, które znajdą zastosowanie w różnych branżach przemysłowych – motoryzacyjnej, elektronicznej, paliwowej, spożywczej, spawalniczej. W naszym asortymencie widnieje między innymi certyfikowana odzież antyelektrostatyczna. Materiał rozprasza ładunki elektryczne, dlatego można go używać do pracy w strefach zagrożonych wybuchem. Szyjemy również kombinezony ochronne, odznaczające się kwasoodpornością i trudnopalnością.

Odzież antyelektrostatyczna oraz kombinezony ochronne “coverall”

Specjalizujemy się także w produkcji kombinezonów ochronnych typu coverall z kapturem, które zapewniają zamaskowanie dużej części ciała. Odzież tego rodzaju powstaje na potrzeby zawodów medycznych, chemicznych i wielu innych.

Jesteśmy producentem ubrań oferowanych w naszym sklepie internetowym, dlatego gwarantujemy ich wysoką jakość i zgodność z obowiązującymi normami. Realizujemy ubrania robocze na zamówienie (bluzy, kamizelki, koszule, spodnie, komplety, kombinezony typu coverall), możemy dostarczyć każdy rozmiar oraz wprowadzić dowolną modyfikację według wskazówek klienta.

Wyświetlanie 1–20 z 50 wyników