Koszyk

Kategorie

Nadruki

Odzież robocza z nadrukiem

Od dyskretnych logtypów po duże wielobarwne grafiki, od bawełnianych T-shirtów po softshelle: wykonujemy trwałe nadruki na koszulkach, okryciach wierzchnich, torbach i plecakach, w dowolnie wybranej przez Ciebie formie i ilości. Korzystamy z różnorodnych technik znakowania, dostosowanych do wyglądu Twojej grafiki i właściwości materiału wybranej odzieży. Dzięki temu nasze nadruki idealnie odwzorowują Twój projekt, a co najważniejsze – zachowują nienaganną formę przez długi czas.

Nadruk sublimacyjny
Stosowany przy jedno- i wielokolorowych grafikach z przejściami tonalnymi, rekomendowany do znakowania odzieży sportowej, topów i bluz dzianinowych.

Nadruk sublimacyjny
Stosowany przy jedno- i wielokolorowych grafikach z przejściami tonalnymi, rekomendowany do znakowania odzieży sportowej, topów i bluz dzianinowych.

Druk cyfrowy
Ekonomiczna technika znakowania T-shirtów, topów i eko-toreb, umożliwia precyzyjne odtworzenie różnobarwnych, szczegółowych grafik.

Termotransfer
Optymalna metoda dla niewielkich zamówień i materiałów o wysokiej gramaturze (kurtek, softshelli, plecaków), odporny na pranie w wysokich temperaturach.

Sitodruk
Najbardziej opłacalna metoda wykonania zleceń wysokonakładowych, trwała i odporna na pranie w wysokich temperaturach

Odzież firmowa z haftem

Odzież firmowa z logo wykonanym techniką haftu komputerowego prezentuje się elegancko i stylowo, a znakowanie zachowuje nienaganną formę przez długi czas. W Stige przygotujemy dla Ciebie estetycznie oznakowaną odzież i akcesoria tekstylne, zgodnie z Twoim pomysłem – nowoczesny park maszyn pozwala nam na realizację wielu oryginalnych projektów!

Elegancja i prestiż
Haft wzbudza skojarzenia z elitarnością i dbałością o szczegóły, co przyczynia się do wzrostu zaufania ze strony klientów.

Wysoka trwałość logotypu
Haftowane logo nie traci koloru ani formy nawet przy intensywnym użytkowaniu odzieży ani w zetknięciu z wysokimi temperaturami.

Uniwersalność
Technika nadaje się do znakowania naturalnych i syntetycznych materiałów, także tych o nieregularnej, wypukłej fakturze.

Nowoczesny park maszynowy
Pracujemy na hafciarkach wysokiej klasy oraz trwałych nici w setkach odcieni, co daje gwarancję dokładnego odwzorowania projektu.