Darmowa dostawa od 700zł !

O firmie

Nasza firma posiada własną szwalnię w Tarnowie dzięki czemu wypadamy bardzo konkurencyjne na rynku artykułów BHP. MD BHP jest firmą elastyczną i naszą ofertę artykułów BHP dostosowujemy do potrzeb klientów szyjąc z powierzonych wzorów oraz z własnych pod dany wymiar.

Odzież ochronna wyprodukowana w naszej szwalni jest najwyższej jakości co potwierdzają to zadowoleni klienci. Idąc na przód i spełniając wymogi klientów, do naszej produkcji wprowadziliśmy ubrania atestowane-spawalnicze oraz antystatyczne.

MD BHP to nie tylko produkcja odzieży ochronnej i roboczej ale również dystrybucja hurtowa i detaliczna. Profesjonalnie i szybko oraz kompleksowo zaopatrujemy przedsiębiorstwa, firmy, instytucje we wszystkich branżach w niezbędne produkty z dziedziny BHP.

IMG_1697-1350x570

 

Dlaczego akurat nasza firma?
W naszym sklepie można dostać wszystko to co jest niezbędne do bezpiecznej i wygodnej pracy. Nasza firma zwiększając konkurencyjność trzyma niskie ceny artykułów BHP oraz odzieży roboczej, a dla stałych klientów oferujemy rabaty. Zapraszamy do nas po fachową poradę w zakresie zakupów artykułów BHP.

Nasza firma jest dystrybutorem produktów takich firm jak: Delta PlusReisDemarCofraAvacorePortWestUrgentBetaLemigoCervaArt MasFruit Of The LoomJHKAdlerPromostarsProtektMSAAC TuffEurofiranyGrenoTORKConsortePolstarPPOGardia3MPPO Strzelce OpolskieTYVEKRAW POL oraz inne.

Wykonujemy także: HAFT, NADRUK, SITODRUK, FLOK, TERMOTRANSFER, FLEX, DRUK CYFROWY.

Siedziba naszego sklepu mieści się na ul. Klikowska 130, Tarnów.