Odzież robocza z nadrukiem

Odzież robocza z nadrukiem

Odzież robocza z nadrukiem stanowi ważny element identyfikacji wizualnej – pozwala w łatwy i efektowny sposób wyróżnić markę, stanowi skuteczną przestrzeń reklamową i jest doskonałym narzędziem marketingowym. Takie samo ubranie robocze z nadrukiem dla wszystkich pracowników to również doskonały sposób na wzmocnienie poczucia jedności i przywiązania do firmy. W trosce o bezpieczeństwo, wysoki komfort pracy i względy estetyczne, oferujemy wysokiej jakości odzież roboczą z nadrukiem. 

Od dyskretnych logotypów, aż po duże, wielobarwne grafiki, od bawełnianych T-shirtów, po softshelle – w MDBHP wykonujemy trwałe nadruki na koszulkach, okryciach wierzchnich, fartuchach i bluzach roboczych, kurtkach, kamizelkach odblaskowych, czapkach, kaskach ochronnych, torbach, plecakach i innych akcesoriach, w dowolnie wybranej przez Ciebie formie i ilości. Korzystamy z różnorodnych technik znakowania, dostosowanych do wyglądu Twojej grafiki i właściwości materiału wybranej odzieży. Dzięki temu nasze nadruki idealnie odwzorowują Twój projekt, a co najważniejsze – zachowują nienaganną formę przez długi czas.

Nadruki na ubrania – techniki znakowania

 • Nadruk sublimacyjny
  Stosowany przy jedno- i wielokolorowych grafikach z przejściami tonalnymi, rekomendowany do znakowania odzieży sportowej, topów i bluz dzianinowych.
 • Druk cyfrowy
  Ekonomiczna technika znakowania T-shirtów, topów i eko-toreb, umożliwiająca precyzyjne odtworzenie różnobarwnych, szczegółowych grafik.
 • Termotransfer
  Optymalna metoda dla niewielkich zamówień i materiałów o wysokiej gramaturze (kurtek, softshelli, plecaków), odporna na pranie w wysokich temperaturach.
 • Sitodruk
  Najbardziej opłacalna metoda wykonania zleceń wysokonakładowych, trwała i odporna na pranie w wysokich temperaturach.

Odzież robocza z haftem

Odzież robocza z logo wykonanym techniką haftu komputerowego prezentuje się niezwykle stylowo i elegancko, a znakowanie zachowuje nienaganną formę przez długi czas. W MDBHP przygotujemy dla Ciebie profesjonalnie oznakowaną odzież i akcesoria tekstylne, wykonane zgodnie z Twoim pomysłem – nowoczesny i zaawansowany technologicznie park maszynowy pozwala nam na realizację wielu oryginalnych i nietypowych projektów. 

 • Elegancja i prestiż
  Haft wzbudza skojarzenia z elitarnością i dbałością o szczegóły, co przyczynia się do wzrostu zaufania ze strony klientów.
 • Wysoka trwałość logotypu
  Haftowane logo nie traci koloru ani formy nawet przy intensywnym użytkowaniu odzieży ani w zetknięciu z wysokimi temperaturami.
 • Uniwersalność
  Technika nadaje się do znakowania naturalnych i syntetycznych materiałów, także tych o nieregularnej, wypukłej fakturze.
 • Nowoczesny park maszynowy
  Pracujemy na hafciarkach wysokiej klasy, używając trwałych nici w setkach odcieni, co daje gwarancję dokładnego odwzorowania projektu.

Ubranie robocze z nadrukiem – dlaczego warto?

Odzież robocza z nadrukiem to skuteczny nośnik reklamy. Nawet mały logotyp na ubraniu szybko zapada w pamięć, oddziałując pozytywnie na wizerunek firmy. Znakowanie odzieży roboczej to dobry sposób na utożsamianie się pracowników z firmą, wzrost rozpoznawalności marki w oczach klientów, wzbudzanie zaufania i podtrzymywanie świadomości na jej temat. 

Ubranie robocze z nadrukiem znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach i branżach. Wykonujemy nadruki na odzieży medycznej, gastronomicznej, kosmetycznej, laboratoryjnej, reklamowej czy korporacyjnej. 

Odzież robocza z nadrukiem w ofercie MDBHP

W MDBHP korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości komponentów, które gwarantują doskonałą jakość i wzorową trwałość nadruku. Wszystkie stosowane przez nas techniki znakowania wyróżnia głębokie nasycenie kolorów, a także wysoka odporność na ścieranie i działanie czynników zewnętrznych. 

Wiedza, wieloletnie doświadczenie i know-how firmy, wypracowane na podstawie realizowanych dotychczas zleceń, pozwalają nam zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, odpowiadającą wszelkim wymaganiom jakościowym. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do składania zamówień na odzież roboczą z nadrukiem.