Darmowa dostawa od 700zł !

Artykuły BHP

Artykuły BHP – czy są potrzebne?

Artykuły BHP to różnego rodzaju odzież ochronna oraz elementy stanowiące zabezpieczenie przed różnego typu zagrożeniami. Są to najczęściej niebezpieczeństwa natury mechanicznej, termicznej, atmosferycznej, biologicznej czy chemicznej. Pracownicy i osoby przebywające na terenie zakładów, gdzie podobne czynniki są obecne, powinny być więc wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia określone w regulaminie zakładu pracy. W przeciwnym wypadku istnieje ryzyko nie tylko narażenia zdrowia i życia pracowników, ale też konsekwencji prawnych wynikających z zaniedbania i niewłaściwego przystosowania stanowisk pracy. 

Dzięki wyposażeniu w artykuły BHP zwiększa się nie tylko bezpieczeństwo, ale też komfort i efektywność pracy, co ma wpływ także na wydajność pracowników. Jest to więc niezwykle ważna kwestia, na której obecność w przedsiębiorstwie, jak i odpowiednią jakość należy zwrócić szczególną uwagę.

Artykuły BHP dostępne w naszej ofercie

W ofercie naszego sklepu znaleźć można artykuły BHP służące do skutecznej osłony twarzy, takie jak maseczki, przyłbice czy maski przeciwgazowe. To również przyłbice spawalnicze, kaski, hełmy ochronne w wersji podstawowej i ocieplanej czy różnego rodzaju ochronniki słuchu.

Bogaty wybór różnego rodzaju artykułów BHP pozwala dobrać zarówno model, jak i kolorystykę do konkretnych wymagań i zapotrzebowania, dzięki czemu znaleźć można produkty niezbędne w większości gałęzi przemysłu. W sprzedaży dostępne są również różnego rodzaju paski, nakolanniki, okulary, a także specjalistyczne produkty służące do ochrony dróg oddechowych. 

Dlaczego warto wybrać artykuły BHP z naszej oferty?

Jesteśmy producentem odzieży roboczej, ochronnej i różnego rodzaju artykułów BHP istniejącym na rynku od kilku lat. Nasze produkty wyróżnia zastosowanie najwyższej jakości materiałów i sprawdzonych, pewnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Wyprodukowaliśmy już ponad 250 000 sztuk artykułów, które cieszą się uznaniem wśród zadowolonych i powracających do nas Klientów.

Nasze produkty dostępne są w bardzo dobrych cenach w stosunku do ich jakości. Dzięki temu każdy Klient zyskuje wysokiej jakości artykuły BHP za rozsądną cenę. Wszystkie materiały używane przez nas do produkcji odzieży i zabezpieczeń pochodzą ze sprawdzonych firm i opatrzone są stosownymi atestami.

Oferowane przez nas artykuły BHP i inne dostępne produkty są zgodne z normami obowiązującymi w poszczególnych branżach, dzięki czemu oddajemy w Państwa ręce produkt właściwy i adekwatny do zasad BHP. Dzięki temu każdy pracownik będzie mógł poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Chętnie odpowiemy szczegółowo na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze odpowiednich produktów. Gwarantujemy trwałość, niezawodność i pełne zadowolenie pracowników korzystających z naszych artykułów.